Kupuj Bez Obaw

Gwarancja zwrotu do 28 dni
Dokładamy wszelkich starań by nasze produkty zawsze spełniały państwa oczekiwania. Jeśli jednak z jakiegoś powodu tak się nie stanie, oferujemy możliwość zwrotu zakupionego towaru do 28 dni od daty zakupu - bez zbędnych pytań zwrócimy Ci wpłacone pieniądze.

W przypadku otrzymania wadliwego lub niewłasciwego towaru, to my pokryjemy koszty zwrotu przesyłki.

Produkty muszą być pozbawione zapachu, nieuszkodzone, bez śladów użytkowania i w oryginalnym opakowaniu.

Kliknij tutaj: Zwroty i Reklamacje by dowiedzieć się więcej na temat zwrotów i reklamacji produktów.
   
ce Bezpieczne Produkty
Bezpieczeństwo naszych produktów ma dla nas pierwszorzędne znaczenie. Wszystkie nasze produkty spełniają ścisłe normy Unii Europejskiej dotyczące bezpieczeństwa i posiądają oznakowanie CE.
Szeroką gamę naszych produktów adresujemy do różnych grup wiekowych i ostateczny osąd tego, czy dziecko jest wystarczająco duże do korzystania z danego produktu zostawiamy w gestii rodzica czy opiekuna.
Zakupione u nas produkty nie są przeznaczone dla dzieci poniżej 3 lat (chyba, że podano inaczej).
   
Bezpieczne Zakupy

Certyfikat GeoTrust
Nad bezpieczeństwem państwa zakupów w Baker Ross czuwa GeoTrust. Wszelkie dane personalne podawane podczas zakupów są szyfrowane i bezpieczne. Kliknij na logo GeoTrust by dowiedzieć się więcej.
   
Norton Zabezpieczenie Norton
Miej pewność, że Twoje dane osobowe są bezpieczne dzięki oprogramowaniu Norton, które zaszyfruje wprowadzone przez Ciebie informacje podczas zakupów w naszym sklepie.