Sposoby Płatności


           Aktualnie możemy zaoferować Państwu następujące sposoby płatności:Zapłać bezpiecznie kartą debetową lub kredytową bądź zaloguj się w systemie PayPal aby dokonać ekspresowej płatności. Posiadanie konta PayPal nie jest konieczne aby dokonać płatności, jednak stworzenie takiego konta zajmie Ci tylko kilka minut.

Więcej o PayPal: PayPal to zewnętrzny serwis, który umożliwia dokonywanie płatności, wysyłanie pieniędzy oraz otrzymywanie płatności bez konieczności ujawniania swoich danych finansowych i osobowych. Jako "gigant" wśród płatności internetowych jest to całkowicie bezpieczna metoda opłacania zakupów online, dostępna od wielu lat, a dzięki temu - wielokrotnie sprawdzona i ciesząca się zaufaniem wśród największych sklepów internetowych.
Prosimy o przesłanie należności za zamówienie (Sumy Brutto) na następujące konto:

Tytułem: (numer zamówienia)
Właściciel Konta: Baker Ross
Numer Konta: 78175000090000000030133293

Twoje zamówienie zostanie nadane dopiero po zaksięgowaniu przez nas opłaty. Prosimy o cierpliwość, jako, że zaksięgowanie przelewu moze potrwać nawet do 3 dni roboczych. Zamówione dobra zostaną zarezerwowane dla Ciebie do 14 dni. Jeśli w tym czasie nie otrzymamy należności, anulujemy Twoje zamówienie.

Dane do przelewu otrzymasz również w mailu z potwierdzeniem zamówienia.