Sposoby Płatności


           Aktualnie możemy zaoferować Państwu następujące sposoby płatności:Zapłać bezpiecznie kartą debetową lub kredytową bądź zaloguj się w systemie PayPal aby dokonać ekspresowej płatności. Posiadanie konta PayPal nie jest konieczne aby dokonać płatności, jednak stworzenie takiego konta zajmie Ci tylko kilka minut.

Więcej o PayPal: PayPal to zewnętrzny serwis, który umożliwia dokonywanie płatności, wysyłanie pieniędzy oraz otrzymywanie płatności bez konieczności ujawniania swoich danych finansowych i osobowych. Jako "gigant" wśród płatności internetowych jest to całkowicie bezpieczna metoda opłacania zakupów online, dostępna od wielu lat, a dzięki temu - wielokrotnie sprawdzona i ciesząca się zaufaniem wśród największych sklepów internetowych.


Po przelaniu należnosci na nasze konto, wyslemy Twoje zamówienie. Prosimy o cierpliwość, jako, ze proces przelewu moze potrwać nawet do 3 dni roboczych - aby nadana należność została zaksięgowana na naszym koncie. Zamówione dobra zostaną zarezerwowane dla Ciebie do 14 dni. Jeśli w tym czasie nie otrzymamy należnosci, zakończymy rezerwację i zezwolimy na ponowne zakupienie wspomnianych produktów = tym samym, anulujemy Twoje zamówienie.

Prosimy o przesłanie należnosci za zamówienie na następujące konto:

Tytułem: (Tu należy wpisac numer zamówienia zaczynający się od liter "PL")


RAIFFEISEN BANK POLSKA S.A.
Numer Konta: 78175000090000000030133293

Dane do przelewu otrzymasz również w mailu z potwierdzeniem zamówienia.